Fotbalové hřiště SK Prace

V Tvarožné fotbalisté SKP neuspěli

Ke třetímu zápasu nastoupili hráči Sk Prace, na hřišti soupeře v Tvarožné proti místnímu sokolu Tvarožná. Naši fotbaliste v minulém kole zvítězili na domácím hřišti 4:1 proti Hrušovanám a zjevně tak prokazují zlepšení formy. Naši hráči statečně bojovali, ale z prvního gólu se radovali domácí. Stav 0-1 pro domácí se už do konce prvního poločasu nezměnil. Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s odhodláním vyrovnat, popřípadě zápas otočit ve svůj prospěch a vyhrát. Brankové příležitosti se střídaly na obou stranách. Ovšem navýšení konta pro domácí přišlo brzy 2-0. Naši fotbalisté to ale nevzdali a po chvili Pavel Dadák vsitil  branku a skore se měnilo 2-1. Poté ale znovu zaúřadovali domáci a vstřelili již třetí branku . Hrači SKP se nevzdali a v zavěru snížil Ondřej Žáček . Ale domácí  si už vítězství pohlídali až do konce.

Příští utkání sehrají hráči SKP na domácím hřišti 1.5.2011 v neděli 16:30 hodin proti celku Sk Blučina